شبکه ارتباطات سیار

مدیرکل مخابرات خوزستان گفت: شبکه ارتباطات سیار با افزایش پهنای باند در شهرستان‌های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا بهینه‌سازی و ارتقا یافت.

به گزارش پایگاه خبری فرارویداد ، رحیم فلاح زاده بیان کرد: با افزایش ۱۰۰ درصدی پهنای باند و با تامین تجهیزات سخت افزاری سیستم های انتقال و ایجاد زیرساخت لازم، بستر انتقال در شهرستان های مذکور تقویت شد.

وی اظهار داشت: با ایجاد بستر انتقال، تجهیزات و تکنولوژی ، شبکه همراه اول نیز ارتقا یافت که سبب افزایش پهنای باند شبکه ارتباطی همراه اول در شهرستان های مسجدسلیمان، لالی و اندیکا از ۵ گیگا بیت برثانیه به ۱۰ گیگا بیت بر ثانیه شده است.

فلاح زاده  گفت: در این شهرستان ها علاوه بر افزایش پهنای باند به منظور افزایش پایداری، شبکه ارتباطات سیار در این شهرستانها زیر پوشش رینگ ارتباطی قرار گرفت.

بیش از پنج میلیون مشترک همراه اول استان های لرستان و خوزستان زیر پوشش شرکت مخابرات خوزستان هستند.

مدیرکل مخابرات خوزستان گفت: شبکه ارتباطات سیار با افزایش پهنای باند در شهرستان‌های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا بهینه‌سازی و ارتقا یافت.به گزارش پایگاه خبری فرارویداد ، رحیم فلاح زاده بیان کرد: با افزایش ۱۰۰ درصدی پهنای باند و با تامین تجهیزات سخت افزاری سیستم های انتقال و ایجاد زیرساخت لازم، بستر انتقال در شهرستان های مذکور تقویت شد.وی اظهار داشت: با ایجاد بستر انتقال، تجهیزات و تکنولوژی ، شبکه همراه اول نیز ارتقا یافت که سبب افزایش پهنای باند شبکه ارتباطی همراه اول در شهرستان های مسجدسلیمان، لالی و اندیکا از ۵ گیگا بیت برثانیه به ۱۰ گیگا بیت بر ثانیه شده است.فلاح زاده  گفت: در این شهرستان ها علاوه بر افزایش پهنای باند به منظور افزایش پایداری، شبکه ارتباطات سیار در این شهرستانها زیر پوشش رینگ ارتباطی قرار گرفت.بیش از پنج میلیون مشترک همراه اول استان های لرستان و خوزستان زیر پوشش شرکت مخابرات خوزستان هستند.