علی عسگر ظاهری:  تخریب سردار رضایی،آب به آسیاب دشمن ریختن است

 ظاهری

مهندس علی عسگر ظاهری:

تخریب سردار رضایی،آب به آسیاب دشمن ریختن است

 

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی،انتقادات روزهای اخیر به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را ناشی از جهل و عقده گشایی این افراد نسبت به این شخصیت بزرگ کشور عنوان کرد.

 

مهندس علی عسگر ظاهری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:سردار محسن رضایی بدون شک یکی از برجسته ترین شخصیت های انقلاب ما محسوب میشود که در حوزه های مختلف در طی قریب به چهل سال گذشته برای اعتلای کشور از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

 

وی در ادامه افزود:وقتی میخواهیم در مورد جنگ هشت ساله صحبت کنیم باید با آگاهی نسبت به شرایط آن زمان به اظهار نظر بپردازیم.در این جنگ نابرابر بالغ بر ۳۰ کشور در کنار عراق در برابر ما در حال جنگ بودند و با درایت فرماندهان مان همانند سردار رضایی،سرافرازانه این جنگ را به پایان رساندیم.

 

ظاهری تصریح کرد:در ۲۰۰ سال اخیر، برای اولین بار ایران، در جنگی نابرابر حتی یک وجب از خاک خود را از دست نداد؛ از مستشاران خارجی کمک نگرفت؛ روی پای خود مردانه ایستاد؛ در صنایع دفاعی به خودکفایی رسید و این اتفاقات بزرگ را مرهون تلاش های فرماندهانی همچون سردار رضایی،رزمندگان و تصمیم گیران کشور در آن زمان هستیم.

 

نماینده مردم مسجدسلیمان در پایان گفت:تخریب شخصیت های بزرگی مانند سردار رضایی در شرایط فعلی کشور،آب به اسیاب دشمن ریختن میباشد که امیدوارم سیاسیون آشنا از ورود دوباره به مباحث اینچنینی خودداری کنند.