متن صوتی در نخستین نشست تولید شرکت نفت و گاز اروندان در ۱۴۰۳ مطرح شد برنامه‌ریزی برای جهش تولید در ۱۴۰۳ با استفاده از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم گفت: اقدام‌های خوبی برای جهش تولید در این شرکت انجام شده و استفاده بیشتر از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها به‌عنوان نوعی از ظرفیت مردمی برای تحقق شعار سال از برنامه‌های مهم شرکت در سال ۱۴۰۳ است.

 

به گزارش پایگاه خبری فرار رویداد ، به نقل از شرکت نفت و گاز اروندان، عبدالله عذاری‌اهوازی روز دوشنبه (۲۰ فروردین‌ماه) در نخستین نشست تولید شرکت نفت و گاز اروندان در سال ۱۴۰۳ ضمن تبریک سال نو و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان با اشاره به تحقق برنامه‌های ازپیش‌تعیین‌شده در سال گذشته اظهار کرد: پارسال افزون بر تحقق تولید در بحث قرارداد یک سرمایه‌گذاری ۱۱.۳ میلیارد دلاری برای آزادگان گسترده (میدان‌های آزادگان شمالی و جنوبی) امضا شد که نوید یک تحول بزرگ در توسعه میدان آزادگان است.

 

وی افزود: سرمایه‌گذاری بخش‌های مختلف در حوزه نفت و گاز در کنار نظارت و مدیریت فنی از سوی شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابع در این حوزه قطعاً می‌تواند ضمن تسریع در امور، موجب سودآوری بالا در بازگشت سرمایه و سرعت‌بخشی به برداشت از این میدان مشترک مهم شود.

 

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به اقدام‌های این شرکت در حوزه دانش‌بنیان و تولید بار اول بر افزایش مسئولیت‌های اجتماعی به‌دنبال توسعه شرکت نفت و گاز اروندان در بخش‌های مختلف تأکید کرد.

 

عذاری‌اهوازی تحولات در مباحث امور فنی، تولیدی و نظایر آن در سال ۱۴۰۳ را ضروری دانست و گفت: پیگیری مستمر در همه امور، ضروری و نیازمند توجه جدی همه اداره‌ها به آن است.

 

وی با اشاره به اهمیت زمان در انجام امور افزود: برای هر کاری آغاز و خاتمه تعریف شده که باید رعایت شود، چرا که اگر امور در زمان تعیین‌شده خود انجام نشود ممکن است نیاز و ضرورت آن زیر سؤال برود.

 

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان برنامه‌ریزی را ضرورت کارهای روزانه، بلندمدت و کوتاه‌مدت عنوان کرد و گفت: برنامه سنگینی برای تولید در سال جاری به‌عهده ما قرار داده شده، از این رو باید بیش از گذشته هماهنگ و با برنامه‌ریزی دقیق به سمت جلو حرکت کنیم و لازمه آن حفظ روحیه جهادی و برادری است.

 

عذاری‌اهوازی جهش تولید در سال ۱۴۰۳ را از برنامه‌های مهم شرکت نفت و گاز اروندان عنوان کرد و افزود: برنامه‌ریزی دقیق، ثبت رویدادها، توجه به نکات ایمنی، استفاده از تجربیات گذشته و دانش فنی و توجه به فناوری‌های روز و استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق داخلی در کنار تلاش بی وقفه همکاران و متخصصان شرکت از مواردی است که می‌تواند ما را به اهداف سال جدید برساند.

 

وی با اشاره به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم بیان کرد: اقدام‌های خوبی برای جهش تولید در این شرکت انجام شده و استفاده بیشتر از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها به‌عنوان نوعی از ظرفیت مردمی برای تحقق شعار سال از برنامه‌های مهم شرکت در سال جدید است.