مدیرکل هواشناسی خوزستان : پاییز خوزستان گرمتر می‌شود

 

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی افزایش دو تا سه درجه‌ای دما در بیشتر مناطق خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فرا رویداد ، محمد سبزه‌زاری اظهار کرد: تا روز سه‌شنبه (۱۴ آبان‌ماه) روند افزایش دو تا سه درجه‌ای دما در بیشتر مناطق خوزستان پیش‌بینی می‌شود. در این مدت پدیده غالب، مه رقیق یا غبار صبحگاهی خواهد بود.

وی افزود: همچنین در روز دوشنبه به دلیل ضرایب بالای ناپایداری، رگبار پراکنده، رعد و برق و تندباد لحظه‌ای در برخی نقاط خوزستان به ویژه در نیمه جنوبی و شرقی دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته گتوند با ۳۰.۶ و ایذه با ۱۰.۱ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان بودند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین ۱۶.۲ تا ۲۸.۷ درجه سانتیگراد در نوسان بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی افزایش دو تا سه درجه‌ای دما در بیشتر مناطق خوزستان خبر داد.به گزارش پایگاه خبری فرا رویداد ، محمد سبزه‌زاری اظهار کرد: تا روز سه‌شنبه (۱۴ آبان‌ماه) روند افزایش دو تا سه درجه‌ای دما در بیشتر مناطق خوزستان پیش‌بینی می‌شود. در این مدت پدیده غالب، مه رقیق یا غبار صبحگاهی خواهد بود.وی افزود: همچنین در روز دوشنبه به دلیل ضرایب بالای ناپایداری، رگبار پراکنده، رعد و برق و تندباد لحظه‌ای در برخی نقاط خوزستان به ویژه در نیمه جنوبی و شرقی دور از انتظار نیست.مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی افزایش دو تا سه درجه‌ای دما در بیشتر مناطق خوزستان خبر داد.به گزارش پایگاه خبری فرا رویداد ، محمد سبزه‌زاری اظهار کرد: تا روز سه‌شنبه (۱۴ آبان‌ماه) روند افزایش دو تا سه درجه‌ای دما در بیشتر مناطق خوزستان پیش‌بینی می‌شود. در این مدت پدیده غالب، مه رقیق یا غبار صبحگاهی خواهد بود.وی افزود: همچنین در روز دوشنبه به دلیل ضرایب بالای ناپایداری، رگبار پراکنده، رعد و برق و تندباد لحظه‌ای در برخی نقاط خوزستان به ویژه در نیمه جنوبی و شرقی دور از انتظار نیست.