وزیر امور اقتصاد و دارایی: قطار پیشرفت ایران با وجود کارشکنی دشمنان متوقف نمی‌شود

وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: هرچند دشمنان درصدد هستند تا پیشرفت های کشور دیده نشود تا متوقف شوند، اما موفق نشده اند.

 

به گزارش پایگاه خبری فرار رویداد ، سیداحسان خاندوزی امروز (پنجشنبه، ۱۹ بهمن ماه) با حضور در دومین نمایشگاه روایت پیشرفت که در مشهد مقدس در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از همه آنهایی که این نمایشگاه را برپا کردند قدردانی و تشکر می‌کنم، هرچند این نمایشگاه تنها بخشی از پیشرفت ها را روایت می کند.

 

وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند بخشی از افراد جامعه از این پیشرفت‌ها باخبر نیستند که باید روشنگری لازم در این باره انجام شود.

 

وزیر امور اقتصاد و دارایی تصریح کرد: به موازات برگزاری چنین نمایشگاهی باید روشنگری لازم برای روایت پیشرفت کشور در رسانه‌ها و فضای مجازی انجام شود تا همه افراد جامعه از تحولات کشور در بخش‌های مختلف با خبر شوند.

 

خاندوزی اظهار کرد: دشمنان درصدد هستند تا پیشرفت‌های کشور دیده نشود یا متوقف شود، اما به فضل الهی و پشتکار دولت مردمی، کشور به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

 

شایان یادآوری است که وزیر امور اقتصاد و دارایی امروز با حضور در دومین نمایشگاه روایت پیشرفت از غرفه‌های شرکت ملی نفت ایران، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، شرکت‌های ملی گاز ایران، پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و صنایع پتروشیمی بازدید کرد و در جریان تازه‌ترین دستاوردهای این مجموعه‌ها قرار گرفت