تقدیر و حضوردکتر علی گلمرادی در بزرگداشت روز پرستار در میان پرستاران زحمتکش

تقدیر و حضوردکتر علی گلمرادی در بزرگداشت روز پرستار در میان پرستاران زحمتکش بندرماهشهر ، بندر هندیجان ، امیدیه و بندر امام خمینی

شنبه شب ۲۱ دیماه ۱۳۹۷ به مناسبت خجسته سالروز میلاد با سعادت بزرگ بانوی پیام آور آزادی ، حضرت زینب کبری (س) اسوه و الگوی پرستاری ، صبوری و استقامت و روز ” گرامیداشت پرستار ” دکتر گلمرادی نماینده مردم شریف بندرماهشهر ، بندر هندیجان ، امیدیه و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی میزبان پرستاران شریف و دلسوز و خانواده های محترم آنان بود .

این مراسم در “تالار رستوران دا ” در بندر ماهشهر برگزار گردید .
دراین مراسم ۴۷۰ نفر از پرستاران و خانواده های آنان که به شغل تخصصی و بسیار خطیر پرستاری در بیمارستان های ؛ مرحوم حاجیه نرجس معروفی بندر ماهشهر ، بیما ستان تامین اجتماعی ، ۴۰۰ واحد ، راه زینب (س) سربندر مشغول به خدمت هستند تشکیل گردید.

دکتر زرگر رئیس شبکه بهداری و بهداشت بندر ماهشهر از میزبانی دکتر گلمرادی برای بر پایی جشن بزرگداشت میلاد بانوی آزادگان و روز پرستار قدردانی کرد.
دکتر گلمرادی میلاد بانوی عطوفت و فضیلت و روز پرستار را به جامعه بزرگ پرستاران تبریک گفت و توجه به حل مشکلات آنان و پیگیری مطالبات جامعه پرستاری را از اولویت های کاری و وظایف اصلی خود دانستند .
در این مراسم از پرستاران نمونه تقدیر به عمل آمد .
مراسم با پذیرایی شام ، اجرای موسیقی زنده و برگزاری مسابقات بین خانواده های پرستاران همراه بود و پرستاران لحظات بسیار شاد و به یاد ماندنی را در کنار نماینده خود داشتند.

 

دکتر زرگر رئیس شبکه بهداری و بهداشت بندر ماهشهر از میزبانی دکتر گلمرادی برای بر پایی جشن بزرگداشت میلاد بانوی آزادگان و روز پرستار قدردانی کرد.
دکتر گلمرادی میلاد بانوی عطوفت و فضیلت و روز پرستار را به جامعه بزرگ پرستاران تبریک گفت و توجه به حل مشکلات