به منظور بررسی و پیگیری مشکلات بازنشستگان فولاد خوزستان انجام شد؛ دیدار مدیرعامل با اعضای هیات مدیره ی کانون بازنشستگان فولاد خوزستان و رییس امور بازنشستگی

بازنشستگان فولاد

به گزارش پایگاه خبری فرا رویداد؛به منظور بررسی و پیگیری مشکلات و خواسته های بازنشستگان، علی قلعه نوی مدیرعامل با آقایان غلامرضا مجدم، علی حسین زاده و ابراهیم شلمزاری اعضای هیات مدیره ی کانون بازنشستگان فولاد خوزستان و علی منافی بازرس این تشکیلات و همچنین امید کاظمی رییس امور بازنشستگی دیدار کرد.

این دیدار صبح روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ در سالن کنفرانس ساختمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فولاد خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه امید کاظمی رییس امور بازنشستگی فولاد با تبریک انتصاب مدیرعامل و آرزوی موفقیت در تحقق اهداف شرکت فولاد خوزستان، خلاصه ای از اهم فعالیت های دفتر امور بازنشستگی را به اطلاع حاضرین رساند.

در ادامه غلامرضا مجدم رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان فولاد خوزستان با قدردانی از مدیرعامل شرکت بابت برپایی این جلسه، مشکلات و خواسته های بازنشستگان فولاد را مطرح نمود.

این گزارش حاکی است، علی قلعه نوی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، با تاکید بر نقش بارز و برجسته ی بازنشستگان در تاریخ شرکت، موارد مطرح شده را ارزیابی نموده و مقرر شد برای پیگیری همه موارد، یک گروه کاری مشترک تشکیل تا به نتیجه لازم دست یابند.

همچنین مقرر شد برای شفاف سازی در خصوص پاره ای از ابهامات ضمن دعوت از مسئولان ذیربط صندوق بازنشستگی فولاد کشور برای حضور در اهواز، مسائل مورد نظر از نزدیک مورد بحث و بررسی قرار گیرند. گفتنی است، در پایان این دیدار و به رسم یادبود، هدیه ای از طرف کانون بازنشستگان به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اهدا گردید.

دعوت از مسئولان ذیربط صندوق بازنشستگی فولاد کشور برای حضور در اهواز، مسائل مورد نظر از نزدیک مورد بحث و بررسی قرار گیرند. گفتنی است، در پایان این دیدار و به رسم یادبود، هدیه ای از طرف کانون بازنشستگان به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اهدا گردید.دعوت از مسئولان ذیربط صندوق بازنشستگی فولاد کشور برای حضور در اهواز، مسائل مورد نظر از نزدیک مورد بحث و بررسی قرار گیرند. گفتنی است، در پایان این دیدار و به