مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان:اهواز ۲۲ تا ۲۵ آذرماه میزبان رویداد نمایشگاهی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است

تجهیزات صنعت نفت و حفاری

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان گفت: اهواز از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ آذرماه جاری به طور همزمان میزبان یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است.
به گزارش پایگاه خبری فرا رویداد ، رحیم جلیلی در توضیح بیشتر در این باره افزود: این نمایشگاه پس از نمایشگاه بین المللی نفت تهران مهمترین و بزرگترین رویداد اقتصادی در سطح وزارت نفت به شمار می آید.
وی اظهار کرد: در این نمایشگاه که همزمان با سال رونق تولید با همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران برنامه ریزی شده است ۲۶۰ شرکت از ۱۰ استان کشور شامل خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و البرز مشارکت و در مدت چهار روز آخرین دستاوردها و توانمندی های خود را در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات صنعت نفت را به نمایش می گذارند.
جلیلی با بیان اینکه محور فعالیت نمایشگاه امسال در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توانمندی داخلی است، گفت: شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان نهایت تلاش خود را در برپایی هر چه باشکوهتر این نمایشگاه که در جدول نمایشگاه های کشور تعریف گردیده به کار گرفته است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان افزود: با توجه به اهمیت این رویداد اقتصادی تمامی فضای پوشیده و باز نمایشگاه از جمله سالن های کارون، امام رضا (ع)، خرمشهر و خلیج فارس به این نمایشگاه اختصاص یافته و علاوه بر غرفه اختصاصی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های زیر مجموعه آن، انجمن های سازندگان تجهیزات صنعت نفت تهران، استان مرکزی و خوزستان، دانشگاه ها، مجموعه های علمی و پژوهشی، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان حضور چشمگیر دارند.
وی اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسب و ایده آل برای نمایش فناوری های جدید در صنعت نفت و صنایع جانبی آن می باشد و حضور پر رنگ شرکت ها در این رویداد بیانگر دستیابی متخصصان متعهد و توانمند ایرانی به دانش فنی ساخت قطعات و تجهیزات راهبردی این صنعت مهم محسوب می شود.